ייבוא מוצרים

אנו בחברת PROMOTEAM מוצרי פרסום מייבאים מוצרים ממותגים בהזמנה אישית ובהתאמה מדויקת לכל לקוח.
חברתנו מאמינה בעקרונות מהותיים שנוגעים לתחום זה כגון עמידה בלוחות זמנים, שירות אמין וליווי צמוד לכל אורך התהליך.

שלחו אלינו פרטים לקבלת הצעת מחיר מסודרת

ייבוא מוצרים

ייבוא הוא תהליך שבו סחורות מועברות ממדינה אחת לאחרת באמצעות שילוח בינלאומי, וכל זאת בכדי לספק מגוון מוצרים איכותיים לשוק המקומי תוך כדי הוזלה משמעותית בעלויות.

אנו בחברת PROMOTEAM מייבאים מוצרים ממותגים בהזמנה אישית ובהתאמה מדויקת לכל לקוח. חברתנו מאמינה בעקרונות מהותיים שנוגעים לתחום זה כגון עמידה בלוחות זמנים, שירות אמין וליווי צמוד לכל אורך התהליך.

יכולת ייצור גבוהה וחיסכון בעלויות הינם קווים מנחים של חברתנו ולכן באמצעות השירות שלנו כל בעל עסק או ארגון מסוגל לייצר מחזורים גדולים וכתוצאה מכך רווחים משמעותיים. בכדי לייצר הפקות מקצועיות בתחום הטקסטיל ומוצרי הפרסום, ישנו הצורך במלאי גדול וזמין בכל עת וכמובן יכולת מיתוג גבוהה שמאפשרת לנו לעבוד יחד עם חברות גדולות בארץ ובחו"ל.

השירותים שאנו מספקים:

מהיכן אנו מייבאים את המוצרים?

ספקי המוצרים הינם קריטיים וקובעים את איכות וטיבו של המוצר. ייבוא מוצרים מהמזרח (סין) וטורקיה הינה המומחיות שלנו ובאופן זה אנו מסוגלים לספק מוצרים רבים כגון בגדי עבודה לכלל הענפים, ביגוד וטקסטיל, תיקים, ציוד משרדי, ציוד לכנסים, כובעים, גאדג'טים ועוד. בנוסף, מיתוג המוצרים בחברתנו נעשה בשיטות מתקדמות ובאמצעות רקמה ממוחשבת, דפוס משי והדפסה דיגיטלית.

אם גם אתם מעוניינים למתג את מוצרי הארגון העסקי או הפרטי שלכם, צרו עמנו קשר וצוות המומחים שלנו יסביר לכם מפורטות לגבי תהליך היבוא והמיתוג.

עגלת קניות
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

Scroll to Top